تبلیغات
جدیدترین های عکسها و مطالب - عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع + خلاصه فیلم

تمامی مطالب این وبلاگ مطابق با قوانین کشور عزیزمان ایران می باشد . ثبت شده در سایت ساماندهی وب سایت های ایرانی
آدرس جدید : http://picact.rozblog.com/

admin

جستجو

 

عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع + خلاصه فیلم

یکشنبه 12 تیر 1390   09:07 ب.ظ


نوع مطلب : عکس فیلم سینمایی ،

رضا عطاران, ویشکا آسایش و بهاره رهنما در فیلم ورود آقایان ممنوع

 

Vorode%20Aghayan%20Mamno %5BTakPic.Net%5D%20%28asli%29 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

 خلاصه داستان این فیلم آمده است:
خانم دارابی، پیر دختر ۴۰ ساله با هیبت و خصوصیات مردانه، مدیر و مالک یک دبیرستان دخترانه غیر انتفاعی ممتاز است. دبیرستانی که هر سال جز رکورد داران تعداد قبول شدگان کنکور و المپیادهای علمی است.
خانم
دارابی از جنس مرد متنفر است و تلاش می کند بذر این تنفر را در دل شاگردان دبیرستانش بکارد و تصویری هیولا گونه از مردان برای آنها بسازد. به همین دلیل اجازه نداده تا کنون پای هیچ مردی به مدرسه اش برسد، با زایمان زودرس دبیر شیمی دبیرستان او مجبور می شود برای اولین بار قانونی که گذاشته را تخطی کند و اجازه بدهد که یک دبیر شیمی مرد تدریس به شش دانش آموز منتخب برای المپیاد شیمی را به عهده بگیرد.
آقای جبلی مرد سر به زیر و دست و پا چلفتی است که وقتی شوک اولیه
حضورش در مدرسه برطرف می شود، مشخص می شود که دبیر مجرب و با سوادی است و نگرانی های دارابی در مورد حضور یک مرد در مدرسه را برطرف می کند. در این میان دارابی تصادفا ً پی می برد که سحر یکی از شش دختر المپیاد شیمی عقد کرده است و بدون توجه به خواست های معلمان و بچه ها به خصوص یاسمن دبیر جوان ادبیات، او را از مدرسه اخراج می کند و در مقابل دلیل آنها که سحر کار غیر شرعی انجام نداده و عاشق شده و ازدواج کرده مدعی می شوند.
دارابی معتقد است آنچه که مردم به عنوان عشق می شناسند چیزی است که نویسندگان و شعرا به خودشان داده اند وگرنه عشق چیزی نیست جز تغییرات هورمونی که با ورزش و دوش آب سرد قابل درمان است و این عشقی که آنها می گویند وجود خارجی ندارد.
دخترها برای اینکه به دارابی ثابت کنند که
عشق واقعی است تصمیم می گیرند کاری کنند که او برای اولین بار در زندگی اش عاشق شود و تنها مردی که برای این منظور سراغ دارند آقای جبلی است. داستان از اینجا آغاز می شود …

 

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

رضا عطاران و ویشکا آسایش

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

 

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

 

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

 

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

رضا عطاران و بهاره رهنما

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

 

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

 

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

 

 عکس های فیلم ورود آقایان ممنوع

 

کارگردان: رامبد جوان، نویسنده فیلمنامه: پیمان قاسم خانی، مدیر فیلمبرداری: داوود امیری، صدابردار: پرویز آبنار، تدوین: مصطفی خرقه‌پوش، مدیر تولید: جعفر عروجی، طراح صحنه و لباس: آتوسا قلمفرسایی، طراح چهره پردازی: فاطمه کمالی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: بهرنگ توفیقی، دستیاردوم کارگردان : مهدی صفوی، عکاس: مهرداد امینی، تصویر بردار پشت صحنه: شهاب حاجی مشهدی، دستیار اول فیلمبردار: بهمن نادیاب، دستیار تولید: امید قربانی، منشی صحنه:راحله پروین نیا، دستیاران صدابردار : سعید بجنوردی، بهار آبنار، دستیار سوم کارگردان: کیوان جمالی، گروه فیلمبرداری: مرتضی نجفی،آرش شفیعی،مسعود عباس یزدانیان ،همایون خاکی ، سعید معروف خانی،بهزاد کرد دستی، گروه طراحی صحنه : جواد فاضلی،شقایق پور امین،علی خدادی پور، مجری گریم : زهرا کمالی،حمید رضا محرابی، مدیر تدارکات: سجاد رحیمی، دستیار تدارکات : ابوذر میرزایی،امین حسین زاده، حمل و نقل : محمد عشاقی..امیر حسین شجائی.وحید لرنی،اکبر آهنگی،سعید پرستو، روابط عمومی:افروز شادکی، مجری طرح : منیژه حکمت، تهیه کننده : علی سرتیپی. بازیگران:رضا عطاران، ویشکا آسایش، پگاه آهنگرانی، مانی حقیقی، بهاره رهنما، علی صادقی, فلامک جنیدی، زهره حمیدی، ستاره پسیانی، حدیث میر امینی و مهرناز بیات.


تعداد بازدیدهای این مطلب :: بازدید

نوشته شده توسط : admin